• kategorie

   

   

        

 • rabaty

   

   

            

 • glowny 2

   

    

            

Classic ClipemClip Card z magnesemFrame z magnesem Tabliczka Clip SignJojo StyleEtui DeLuxeIdentyfikator A6

O firmie

Sklep internetowy www.identyfikatory24.eu prowadzony jest przez firmę Biuro-LAND sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie, ul. Wojska Polskiego 2F, wpisaną przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000152880, Kapitał zakładowy wpłacony 98500,00 zł, NIP: numer 632-18-43-490. Regon numer: 278034667.

Sklep działa od niedawna, ale powodem jego założenia było ogromne zainteresowanie produktami, jakie w nim oferujemy. Identyfikatory i akcesoria do nich są artykułami, z których korzysta coraz więcej ludzi: pracowników korporacji, szpitali, hoteli i wielu innych miejsc, w których potrzebna jest sprawna i szybka identyfikacja tożsamości. Jeśli więc szukasz produktów, które swoim wyglądem przyciągną uwagę, a jakością zagwarantują solidność i trwałość, to nasz asortyment zadowoli Cię w każdym najmniejszym calu. W naszym sklepie internetowym www.identyfikatory24.eu specjalizujemy się w identyfikatorach, etui do kart oraz akcesoriach, a to pozwala nam skoncentrować się na ich wysokiej jakości. Sprzedając je mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują produkt z najwyższej półki, ponieważ wierzymy, że tylko idealnie wyselekcjonowane artykuły mogą się istotnie przełożyć na Wasz sukces zawodowy.

Ciągle się wahasz, czy nam zaufać? W takim razie może przekona Cię fakt, że nasz sklep jak żaden inny jest zorientowany na Klienta, a układ strony jest przygotowany z myślą o samodzielnym odnalezieniu najbardziej potrzebnych akcesoriów. Ty sam decydujesz według jakiego parametru chcesz szukać swojego ulubionego produktu. Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy, to nasi konsultanci dołożą wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl